FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní nápady na firemní vánoční dárky eshop


Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní, pro firmy, zákazníky, klienty, zaměstance shop

Desky diáře jsou zhotoveny z matného materiálu na bázi zušlechtěného papíru, který je bez struktury a tím neruší vzhled samotného produktu. Diář je doplněn o gumičku pro uzavření a poutko na propisku, kompletní design doplňuje obšití desek nití. Do diáře lze razit přes fólii, případně jej potisknout sítotiskem.
Zvolte barvu/design diáře a pak zadejte objednávané množství vybrané barvy/designu.

Vzhledem k mnoha možným variantám rozměrů, barev a materiálů doporučujeme při objednávání diářů kontaktovat naši zakázkovou kancelář. Rádi Vám připravíme individuální nabídku včetně kalkulace firemní ražby nebo potisku k Vaší spokojenosti.

Barvy: black-red, double blue, black-green, black white.
128 stran. Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, mezinárodní svátky, roční výhled, týdenní layout, adresář..

Kód zboží: DB436

Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní nápady na firemní vánoční dárky eshop Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní nápady na firemní vánoční dárky eshop

Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní nápady na firemní vánoční dárky eshop

Firemní potisk, další nápady a tipy na dárky eshop

Diář WOOD týdenní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář WOOD týdenní A5 14,3x20,5 cm

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Diář VARIO denní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář VARIO denní A5 14,3x20,5 cm

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Diář STRIPES denní  A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář STRIPES denní A5 14,3x20,5 cm

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Diář PRINT POP denní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář PRINT POP denní A5 14,3x20,5 cm

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Diář OLD KARACHI týdenní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář OLD KARACHI týdenní A5 14,3x20,5 cm

Cena bez DPH v Kč / 1ks


Další nápady na vánoční dárky eshop

Diář PRINT POP týdenní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář PRINT POP týdenní A5 14,3x20,5 cm

129,- Detail »

Diář NEW PRAGA týdenní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář NEW PRAGA týdenní A5 14,3x20,5 cm

155,- Detail »

Diář NEBRASCA týdenní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář NEBRASCA týdenní A5 14,3x20,5 cm

162,- Detail »

Diář MY BLACK WHITE týdenní A5 14,3x20,5 cm nápady na firemní vánoční dárky eshop
Diář MY BLACK WHITE týdenní A5 14,3x20,5 cm

142,- Detail »Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní nápady na firemní vánoční dárky eshop

Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní, nápady pro firmu, zákazníky, klienty i zaměstance eshop

Zakoupíte-li si kalendář pro firmy, získáte hodnotný reklamní firemní propagační předmět. Nástěnné a stolní kalendáře i diáře, které se hodí pro reklamní firemní potisk jako dárkové přeměty. Máme dobré nápady na firemní vánoční dárky. Kalendáře, které mají firemní potisk, patří mezi vyhledávané reklamní předměty. Často je dodává reklamní agentura. Kalendář je také dobrý nápad na vánoční dárek. Mezi oblíbené propagační předměty patří dárkové balíčky, které mohou tvořit nástěnné kalendáře a jejich reklamní potisk. Je to pak originální reklamní předmět, který také dobře poslouží jako firemní vánoční dárek. Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní, dobrý tip. Stolní kalendáře a nástěnné kalendáře patří mezi časté reklamní dárky. Kalendáře mohou dobře posloužit jako zajímavé reklamní předměty. Mezi oblíbené vánoční dárky a dárkové a reklamní předměty patří také velké stolní kalendáře. Pro firmu se hodí firemní logo na potisk předmětů. Reklamní agentury mají nápady na vánoční dárky a vytvářejí firemní dárky - stolní kalendáře - nástěnné kalendáře aby pomáhaly udržovat firemní identitu. Nástěnné kalendáře a diáře, to jsou vhodné reklamní dárkové předměty. Kalendář a jeho firemní potisk, to je dobrý propagační předmět. Stolní kalendář jistě ocení Váš obchodní partner jako dobré reklamní zboží. Firemní kalendáře jsou vhodné jako vánoční dárky pro klienty i jako dárky pro obchodní partnery. Na firemní kalendáře patří potisk kalendářů. Potisk kalendářů Vám dobře provede Tereza Tempo Line - reklamní agentura Praha. Výroba kalendářů a potisk kalendářů zaberou nějakou dobu, proto dodejte včas logo pro firmu, aby vznikly hodnotné obrazové firemní kalendáře, nebo i tříměsíční kalendáře. Kalendáře a diáře, stejně jako firemní kalendáře, patří mezi stále oblíbenější firemní dárky. K vyhledávaným firemním předmětům samozřejmě patří firemní kalendář a firemní diáře.

Diář DOUBLE týdenní 9x14 cm kapesní, určitě správná volba. Reklamní kalendáře dobře poslouží jako firemní dárky k Vánocům, obzvláště jsou-li vlastní a firemní. Kalendář s potiskem, to je dobrá volba jako firemní kalendář! Nebo vlastní firemní kalendář - pravý firemní kalendář! Na vlastní firemní kalendáře totiž nemusíte platit navíc potisk kalendářů. Pořiďte si originální firemní dárky - to je ta správná podpora marketingu. Náš firemní e-shop je šikovný pro Váš nákup stolních i nástěnných kalendářů a diářů. Kalendáře a diáře pro firmu je dobré koupit včas, třeba právě v našem e-shopu.

nápady na firemní vánoční dárky potisk firmu nápady firemní vánoční dárky reklamní potisk firma nápady na firemní bonboniéry potisk firmu nápady na firemní bonboniéry potisk firmu
Nahoru