logo tereza čokoláda víno trika fotosoutěž
tužky,pera mnoho magických dárků mnoho magických dárků mnoho dárků
mnoho magických dárků mnoho magických dárků mnoho magických dárků čokoláda
katalog-zdarma-kalendáře
Kalendáře
diáře
novoročenky 2017
novoročenky
Firemní tužky a pera
čokoláda
Čokoládový web
sladké dárky
čaje
Originální anglické čaje
novoročenky
Firemní tužky a pera
Obchodní podmínky

novoročenky-čokoláda

Firemní vánoční dárky, přání a reklamní čokoláda, kalendáře pro Vaši firmu

Kalendáře jako dobré reklamní předměty.

Prodáváme kalendáře, které jsou osvědčeným způsobem celoroční reklamy každé firmy. Jde o nástěnné kalendáře špičkové evropské úrovně. Kalendáře jsou čtrnáctilisté. Kalendářové listy jsou tištěny na křídovém papíru. Kalendáře mají kartónová záda. Na lištu pod kalendáriem nebo do záhlaví kalendáře lze umístit reklamní potisk. Stolní kalendáře mají většinou týdenní kalendária. Reklamní potisk lze realizovat na každý stolní kalendář pod jeho kalendáriem. Firemní nástěnné SUPER KALENDÁŘE mají individuální potisk přímo na každé straně kalendáře /nikoliv na liště pod kalendáriem, jak je to obvyklé u obyčejných kalendářů/. Na každé straně kalendáře můžete mít firemní logo a libovolné texty, fotografie nebo grafiku. Kalendáře jsou proto vhodné jako propagační předmět po celý rok. Propagační potisk na kalendáři Vaší firmy může například vypadat jako tento vzor.

Prodáváme také novoročenky, které jsou oblíbeným způsobem předvánoční a novoroční reklamy každé firmy. Jde o digitální vánoční přání špičkové úrovně. Dodáváme klasické jednolisté novoročenky i vánoční přání skládané. Stále větší oblibě se těší čokoládová vánoční přání a také mini-čoko-novoročenky. Jako alternantivu k běžným novoročenkám firmy také často volí různé čokokoládové speciality. Proto nabízíme úžasné bonboniéry s belgickými pralinkami. V naší nabídce najdete také firemní vína v kombinaci s pralinkami. Všechna novoroční blahopřání a dárky dodáváme v expresních termínech. Novoročenky a čokoládové dárky lze snadno objednat v našem internetovém obchodě.

Neodkládejte nákup kalendářů na poslední chvíli!

ZOBRAZENÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKY KALENDÁŘŮ V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ

NEZAPOMEŇTE NA FIREMNÍ NOVOROČENKY

Zakázková kancelář TEREZA Tempo Line je otevřena:
pondělí - pátek 8.00 - 18.00 hod.

mapa kudy do Terezy
mapa kudy do Terezy
Lužická 30, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
tel.: 222 519 404

e-mail: tereza@tereza.cz © TEREZA Tempo Line, s.r.o.,

Firemní PF Čokoládové novoročenky Čokoládové firemní dárky Firemní dárky Vánoční přání pro firmy

Zakoupíte-li si kalendář 2017 pro firmy získáte hodnotné propagační předměty. Kalendáře patří mezi vyhledávané reklamní předměty, které často dodává reklamní agentura. Mezi oblíbené propagační předměty patří dárkové balíčky, které mohou tvořit nástěnné kalendáře a jejich reklamní potisk. Stolní kalendáře a nástěnné kalendáře patří mezi časté reklamní dárky. Kalendáře 2017 mohou dobře posloužit jako reklamní předmět. Mezi oblíbené vánoční dárky a dárkové a reklamní předměty patří také moravské víno. Pro firmu se hodí firemní logo na potisk předmětů. Reklamní agentury vytvářejí firemní dárky - stolní kalendáře - aby pomáhaly udržovat firemní identitu. Nástěnné kalendáře, kvalitní víno, to jsou vhodné reklamní dárkové předměty. Kalendář a jeho firemní potisk, to je dobrý propagační předmět. Kalendář stolní 2017 ocení Váš obchodní partner jako dobré reklamní zboží. Firemní kalendáře jsou vhodné jako jako vánoční dárky pro klienty i jako dárky pro obchodní partnery. Potisk kalendářů Vám dobře provede reklamní agentura Praha. Na firemní kalendáře patří potisk kalendářů. Výroba kalendářů a potisk kalendářů zaberou nějakou dobu, proto dodejte včas logo pro firmu, aby vznikly hodnotné obrazové firemní kalendáře, nebo i tříměsíční kalendáře. Kalendáře a diáře, stejně jako firemní kalendáře, jsou stále oblíbenější firemní dárky. Mezi vyhledávané firemní předměty samozřejmě patří firemní kalendář a firemní diáře. Reklamní kalendáře dobře poslouží jako firemní dárky k Vánocům, obzvláště jsou-li vlastní firemní. Vloni to byly kalendáře 2016, letos je již na kalendář 2016 pozdě, objednejte si raději kalendář 2017. Kalendář s potiskem, to je dobrá volba jako firemní kalendář! Na vlastní firemní kalendáře nemusíte platit navíc potisk kalendářů. Vlastní firemní kalendář - to je ten pravý firemní kalendář! Pořiďte si originální firemní dárky - to je ta správná podpora marketingu. Firemní eshop je šikovný pro Váš nákup kalendářů i novoročenek. Kalendáře pro firmu je dobré koupit včas.

Čokoládové dárky, to jsou dobré dárky pro zaměstnance. Novoročenky se hodí jako firemní dárek. Reklamní čokolády i firemní víno jsou vhodné jako dárky pro firmy i jako dárky pro klienty. Objednejte si potisk dárků. Novoročenky 2017 a firemní PF 2017 je třeba objednat včas jako vánoční přání pro firmy. Reklamní cukrovinky jsou oblíbené jako firemní dárek. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodným místem, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda. Stále populárnější jsou dárky z čokolády jako firemní vánoční dárky, musejí však mít potisk čokolády. Jako dobrá firemní propagace poslouží třeba i firemní PF. Nezapomeňte včas nakoupit dárky pro Vaše zaměstnance. Naše reklamní kancelář Vám ráda poslouží. Firemní PF, kalendář s potiskem, firemní víno, firemní diáře, to vše jako letošní vánoční dárky pro zákazníky. Mezi originální firemní dárky patří firemní bonboniéry. Firemní bonboniéry jsou úžasné jako propagační předmět. Víno pro firmu nebo kalendáře pro firmu, to je docela dobrá volba, chcete-li originální dárky pro firmu. Luxusní vánoční přání jsou někdy lepší než kalendáře pro firmu. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu firemních dárků, novoročenek 2017, čokoládových dárků, firemních bonboniér i čokolády s firemním potiskem. Prodáváme moc dobré firemní dárky z čokolády.