logo tereza mnoho skvělých dárků mnoho magických dárků na Vánoce firemní tužky a pera mnoho vánočních magických dárků
vánoční firemní dárky kalendáře 2021
KALENDÁŘE
Firemní přání
FIREMNÍ DÁRKY
A BALÍČKY
Sladké dárky
SLADKÉ DÁRKY
čaje
ANGLICKÉ ČAJE

KATALOGY REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Bonboniéry jako dobré reklamní předměty.

Prodáváme bonboniéry, které jsou osvědčeným způsobem celoroční reklamy každé firmy. Reklamní potisk lze realizovat na každou bonboniéru individuální visačkou s firemním logem a přáním. Na každé visačce můžete mít firemní logo a libovolné texty, fotografie nebo grafiku. Bonboniéry jsou proto vhodné jako propagační předmět po celý rok.

Prodáváme také vánoční přání, která jsou oblíbeným způsobem vánoční propagace. Jde o digitální vánoční přání špičkové úrovně. Dodáváme klasické jednolisté novoročenky i vánoční přání skládaná. Stále větší oblibě se těší čokoládová vánoční přání a také mini-čoko-novoročenky. Jako alternantivu k běžným přáním firmy také často volí různé čokokoládové speciality. Proto nabízíme úžasné bonboniéry s belgickými pralinkami. V naší nabídce najdete také firemní vína v kombinaci s pralinkami. Všechna vánoční blahopřání a dárky dodáváme v expresních termínech. Vánoční čokoládové dárky lze snadno objednat v našem internetovém obchodě.

Dárek od 1500 Kč ZDARMA!

ZOBRAZENÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKY VÁNOČNÍCH DÁRKŮ V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ

Zakázková kancelář TEREZA Tempo Line je otevřena:
pondělí - pátek 8.00 - 17.00 hod.

mapa kudy do Terezy
mapa kudy do Terezy
Lužická 30, vchod z Chodské ulice, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
tel.: 222 519 404

e-mail: tereza@tereza.cz © TEREZA Tempo Line, s.r.o.,
Obchodní podmínky

firemní vánoční dárky

Firemní kalendáře Čokoládové novoročenky Firemní kalendáře Reklamní předměty Nápady na vánoční dárky Kalendáře s potiskem Nápady na velikonoční dárky Dárky a kalendáře pro firmy Dárky pro obchodní partnery Nápady na dárky pro klienty Dárky pro firmy Vánoce přání Vánoční přání Vánoční dárky Vánoční dárky pro klienty Dárky na Vánoce Nápad na dárek Čoko dárky Přání na Vánoce Nápady na dárky Nástěnné kalendáře Stolní kalendáře Dárky na Vánoce Vánoční dárky Nástěnné kalendáře Firemní novoročenky Firemní novoroční přání Firemní Pfka Firemní novoroční Pfka Firemní reklamní předměty na Vánoce Firemní dárky na Vánoce Vánoční dárky Vánoční dárky pro firmu Firemní dárky na Vánoce Vánoční dárky Tipy na luxusní firemní vánoční dárky a balíčky Tipy na vánoční dárky Tipy na firemní dárky a kalendáře s potiskem Tipy na firemní dárky s potiskem Tipy na luxusní vánoční dárky a balíčky pro klienty a zákazníky Vánoční dárky pro firmu Firemní dárky na Vánoce