FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
firemní kalendáře s potiskem novinky


TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář, nápady na firemní dárky na Vánoce, reklamní předměty

firemní potisk
firemní potisk Formát 31,5x45 cm, 12 listů, čtyřjazyčné tříměsíční kalendárium se svátky vybraných evropských států, spirálová vazba.

Ke každnému jednotlivému kalendáři taška zdarma.

Na každém kalendáři prostor pro firemní přítisk - nahoře 1x šířka kalendáře x 10 cm, dole 1 x šířka kalendáře x 7 cm. Kalendář je vybaven posuvným jezdcem červené barvy. 12 listů. Ofsetový vysoce kvalitní tisk na křídový papír, barvy proti otěru kryty speciálním lakem. Odtrhávací listy kalendáře sešity v záhlaví spirálou, záda vyrobena z lepenky 600 g.

Kód zboží: N204

nápady na vánoční dárky
firemní vánoční dárky

Firemní potisk, další nápady a tipy na dárky

Tříměsíční kalendář s poznámkami - šedý
Tříměsíční kalendář s poznámkami - šedý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Hory - tříměsíční kalendář
Hory - tříměsíční kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Pobřeží/Pobrežie - tříměsíční kalendář
Pobřeží/Pobrežie - tříměsíční kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Potisk nástěnného kalendáře
- Potisk nástěnného kalendáře

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ - zelený - kalendář
TŘÍMĚSÍČNÍ - zelený - kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ - modrý - kalendář
TŘÍMĚSÍČNÍ - modrý - kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý kalendář
TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ksfiremní vánoční dárky

TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář, dobré nápady na firemní dárky a reklamní předměty na Vánoce

Zakoupíte-li si kalendář 2017 pro firmy, získáte hodnotný reklamní firemní propagační předmět. Nástěnné a stolní kalendáře i diáře, které se hodí pro reklamní firemní potisk jako dárkové přeměty. Máme dobré nápady na firemní vánoční dárky. Kalendáře 2017, které mají firemní potisk, patří mezi vyhledávané reklamní předměty. Často je dodává reklamní agentura. Kalendář je také dobrý nápad na vánoční dárek. Mezi oblíbené propagační předměty patří dárkové balíčky, které mohou tvořit nástěnné kalendáře a jejich reklamní potisk. Je to pak originální reklamní předmět, který také dobře poslouží jako firemní vánoční dárek. TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář, dobrý tip. Stolní kalendáře a nástěnné kalendáře patří mezi časté reklamní dárky. Kalendáře 2017 mohou dobře posloužit jako zajímavé reklamní předměty. Mezi oblíbené vánoční dárky a dárkové a reklamní předměty patří také velké stolní kalendáře. Pro firmu se hodí firemní logo na potisk předmětů. Reklamní agentury mají nápady na vánoční dárky a vytvářejí firemní dárky - stolní kalendáře - nástěnné kalendáře aby pomáhaly udržovat firemní identitu. Nástěnné kalendáře a diáře, to jsou vhodné reklamní dárkové předměty. Kalendář a jeho firemní potisk, to je dobrý propagační předmět. Stolní kalendář 2017 jistě ocení Váš obchodní partner jako dobré reklamní zboží. Firemní kalendáře jsou vhodné jako vánoční dárky pro klienty i jako dárky pro obchodní partnery. Na firemní kalendáře patří potisk kalendářů. Potisk kalendářů Vám dobře provede Tereza Tempo Line - reklamní agentura Praha. Výroba kalendářů a potisk kalendářů zaberou nějakou dobu, proto dodejte včas logo pro firmu, aby vznikly hodnotné obrazové firemní kalendáře, nebo i tříměsíční kalendáře. Kalendáře a diáře, stejně jako firemní kalendáře, patří mezi stále oblíbenější firemní dárky. K vyhledávaným firemním předmětům samozřejmě patří firemní kalendář a firemní diáře.

TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář, určitě správná volba. Reklamní kalendáře dobře poslouží jako firemní dárky k Vánocům, obzvláště jsou-li vlastní a firemní. Vloni to byly kalendáře 2016, letos je již na kalendář 2016 pozdě, objednejte si raději kalendář 2017. Kalendář s potiskem, to je dobrá volba jako firemní kalendář! Nebo vlastní firemní kalendář - pravý firemní kalendář! Na vlastní firemní kalendáře totiž nemusíte platit navíc potisk kalendářů. Pořiďte si originální firemní dárky - to je ta správná podpora marketingu. Náš firemní e-shop je šikovný pro Váš nákup stolních i nástěnných kalendářů a diářů. Kalendáře a diáře pro firmu je dobré koupit včas, třeba právě v našem e-shopu.

Nahoru